Taylor Gabriel Authentic Jersey  Rota Group Uluslararası Mühendislik

Tıbbi Sarf Malzemeleri

Enjektörler, sargı bezleri, gazlı bezler, elastik bandajlar, muayene eldivenleri, galoş, bisturi ucu, intraket, lanset, maske-bone, serum seti, tıbbi atık kovası, flasterler, böbrek küveti ve diğer tüm tıbbi sarf malzemeleri ihtiyaçlarınızı Rota Grup'tan temin edebilirsiniz.

Diyaliz Sarf Malzemeleri

Hemodiyaliz Giriş-Çıkış Kiti, A/V Set, A/V Fistül Takım, Sertlik-Klor Ölçüm Kitleri, HD Cihaz Dezenfektanlar, Hemostatik Bası Bandı, SAS Membran ve Kartuş Filtreleri ve diğer tüm diyaliz sarf malzemelerini garantili olarak Rota Grup’ta bulabilirsiniz.

Tıbbi Tekstil      Ürünleri

Ameliyathane box gömlekleri, antistatik ve sabo grubu, cerrahi bohçalar, dr. önlükleri, renkli ve cerrahi formalar, tek kullanımlık steril, non-steril ürünler, yatak alez grubu, ceset torbaları ve diğer tüm tıbbi tekstil ürünleri ihtiyaçlarınız için doğru adres Rota Grup.

Su Arıtma ve Filtre Grubu

Condactivity, pH, sıcaklık, TDS, ORP, PPM, iletkenlik gibi ölçümler yapabileceğimiz ölçü cihazları, çeşitli çap ve boylarda su arıtma filtreleri, diyaliz su arıtma sistemleri için analiz setleri ve diğer çeşitli su arıtma ihtiyaçlarınızda Rota Grup yanınızda.
Ürünlerimiz
Teoscar Hernandez Authentic Jersey